CROATIA must haves & favourites

Dneska zdravím z Chorvatska! Pokud sledujete facebookovou stránku blogu, tak určitě máte aktuální informace a taky víte, proč jsem nepřidala slíbený článek o tom, co si beru s sebou. Rozhodla jsem se ale, že vám to vynahradím a přidám neplánovaný článek přímo odsud. Dneska to bude o tom, které produkty patří mezi mé “must haves” a zároveň “favourites” tady u moře…

Začnu od vlasů. Je jasné, že u moře je mám kvůli slunci a mořské vodě vysušené a taky si je denně myju. Koupila jsem si proto dva produkty Balea, konkrétně šampón a balzám Oil repair. Tyhle produkty už mám vyzkoušené, obsahují pečující arganový olej a hydratační komplex s pšeničnými proteiny. Koho by to zajímalo, tak jsou bez silikonů. Běžně je nepoužívám, protože si myslím, že už vlasy zničené nemám a nepotřebují to, navíc se mi kvůli oleji rychleji mastí, tady ovšem fungují skvěle. Můžu oba tyto produkty jen a jen doporučit, teď už nejen pro suché a zničené vlasy, ale také k moři.

Přesouvám se k opalovacím krémům. Používám dva, oba s vysokým ochranným faktorem. Ten, který používám víc, je Cien s ochranným faktorem 50. Má úplně nepatrnou vůni, není hustý a docela dobře se roztírá. Trochu dýl se vstřebává, ale zato je voděodolný a funguje. Jsem s ním fakt spokojená, doporučuju! Druhý opalovací krém je Bioderma Photoderm bronz a má ochranný faktor 30. Má trochu hustší konzistenci než Cien, ale rychleji se vsakuje. Je voděodolný a dobře drží. Kromě těchto dvou používám ještě vzorečky Bioderma, která mi zbyly z loňska, jsou určeny na obličej a mají SPF 30 a 50.

Jestli patříte k lidem, kteří se po sprchování neradi natírají ještě různými krémy, pak je tenhle produkt přesně pro vás. Další z mých must haves je totiž Dermacol after sun sprchový gel po opalování. Zastane funkci krému po opalování a sprchového gelu zároveň. Obsahuje beta-karoten, který prodlužuje a podporuje opálení. Co na něm miluju, je jeho dokonalá vůně, voní po pomerančích a čokoládě! Minerální voda ve spreji Balea je super hlavně na pláž. Skvěle osvěží. Nic zázračného to ale není, obyčejná voda ve spreji, která by se dala v klidu nahradit vodou, kterou si dáte do jakéhokoliv rozprašovače.

Nakonec ještě tělový sprej Balea, je z limitky, ale ještě by měl být k sehnání. Má název Mango mambo a má zkrátka úžasnou tropickou vůni. Jeho výdrž jsem zatím nějak nezkoumala, ale stejně jsem každou chvíli ve vodě, takže posuzování musím nechat na doma. Úplně posledním produktem je Carmex. Myslím, že ho nemusím dlouze představovat, protože Carmex prostě všichni známé. Já mám ten s příchutí třešní. Sem jsem ho zařadila, protože tady nic jiného nepoužívám, má SPF 30 a je prostě boží.

YOU MAY ALSO LIKE

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.