APRIL FAVOURITES 2014

Je za námi část května a já jsem tady teprve s oblíbenci za duben. Nemám v plánu žádné výmluvy, tenhle článek jsem takhle později plánovala. Jinak jsem vám moc chtěla poděkovat, včera má facebooková stránka přesáhla 700 likes, což je strašně pěkné číslo, takže vám patří velké díky! Teď už k samotným oblíbencům…

Oriflame hand cream

Tenhle krém mám doma strašně dlouho a z nějakého důvodu, který je mi doteď neznámý, jsem ho nepoužívala. V zimě jsem si ale zvykla nějaký krém používat každý den. Můj krém od Dove mi došel a stejně byl určený na zimu, doma jsem žádný jiný neměla a tak jsem začala používat tento. Oblíbila jsem si ho, není to žádný zázrak, ruce nevydrží hydratované extra dlouho, ale rychle se vstřebává, je příjemný a vyhovuje mi i vůně, která by ale možná někomu mohla vadit.

Freeman pleťový peeling

Pleťový peeling značky Freeman je produkt, který je hodně známý a hodně chválený. Ani já nebudu výjimka a musím ho jen a jen chválit. Co mě zaujalo úplně jako první byla vůně, která je hodně výrazná, cítím z něj opravdu jenom meruňku a cítím ji i z mé pleti třeba ještě hodinu po použití. Peeling je na pleti příjemný, je hodně hutný, obsahuje menší částečky. Výsledky na mé pleti jsou vidět okamžitě po použití, pleť je prostě krásně vyčištěná a rozzářená, po dlouhodobém použití vidím na mé pleti změny k lepšímu, zmenšené póry, méně pupínků.

Freeman pleťová maska

K masce můžu říct vlastně to, co už jsem napsala u peelingu. Stačí ji opravdu malá vrstva, rychle zasychá. Pleť zanechává vysušenou a tak po ní vždycky používám hydratační krém, jinak jí ale nic vytknout nemůžu. Masku používám vždycky chvíli po peelingu, mám pocit, že se tím účinek těchto produktů ještě zvýší.

Rimmel BB cream

K tomuto BB creamu jsem se vrátila po několika měsících. Naposledy jsem ho používala někdy v srpnu, přes zimu na mě byl moc tmavý. Krytí má střední, trochu mi ucpává póry, takže ho nepoužívám moc, ale sedí mi podtón i samotný odstín, pleť mi pěkně sjednotí a vypadá přirozeně a já ho mám prostě ráda.

Chladné ostří

Dlouho jsem byla myšlenkama úplně mimo, řekla bych, že to bylo přijímačkama, ale dělo se toho mnohem víc a já jsem se na čtení vůbec neuměla soustředit, což mě mrzelo. Ke konci dubna bylo ale všechno jinak a já jsem si stihla oblíbit jednu z knížek, které mi přišly z PR oddělení krasna.cz. Je to thriller, což není žánr, který bych běžne četla, ale možná proto mě ta knížka tolik chytla a zaujala. Strašně se mi líbí styl, jakým je napsaná, a příběh celkově. Strašně oceňuju, že je nepředvídatelná a konec vyloženě vyrazí dech.

Dermacol love lips 02

Další produkt, ke kterému jsem se vrátila a také jsem ho přestala používat s koncem léta. V dubnu bylo venku krásně teplo, svítilo sluníčko, takže jsem ocenila i SPF 15. Navíc se mi strašně líbí odstín a tu broskvovou vůni totálně miluju! Co mě mrzí je, že se za tu dobu, co ho mám, opotřeboval obal. Tenhle produkt patří prostě mezi mé celkově nejoblíbenější, a tak tady nesměl chybět. Jak se říká – to nejlepší nakonec.

YOU MAY ALSO LIKE

2 komentáře

  1. Ahoj, já používám od freemana hodně věcí. Hodně jich mám doma a jsem s nimi spokojená. Mám od nich i nějaké krémy, což velice oceňuju. Vždy všechno působí od jedné značky líp, když toho od nich používáš víc. Skoro vždycky se mi to podařilo nějak skloubit.. :)

    Ohledně BB creamu, no.. můj favorit to opravdu není. Já jsem si ho koupila někdy v říjnu společně se stay mattem (pudrem).. Ten pudr je úžasný, ale bb cream stojí opravdu za nic.. Už bych si ho asi nekoupila, jelikož je ohromně mastný a když ho zaděláte pudrem, tak to vypadá že máte masku a je to opravdu nehezké. (Nedávám si make-upu na obličej tuny.) A zvlášť to krytí taky stojí za nic. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.