ABOUT ME

Do světa blogování jsem se vrhla již jako dvanáctiletá holka. Přes blog o seriálech, celebritách a deníček jsem se nakonec dostala k něčemu, čemu se nejspíš dá říkat lifestyle prokládaný beauty a fashion příspěvky a u čeho už s největší pravděpodobností i zůstanu. I když člověk by nikdy neměl říkat nikdy.

V současné době je mi dvacet let a studuju v Praze na Karlově Univerzitě, což mi umožnilo psát nejenom tenhle můj osobní blog, ale ještě jeden – školní. Blogování, vůbec celkově psaní, je už nedílnou součástí mého života a jedním z mých největších koníčků. Kromě toho miluju cestování, jídlo, přírodu, čtení knížek a běhání, na které bohužel nemám tolik času, kolik bych mít chtěla. Všechno, co dělám, se snažím dělat na maximum, dávat do toho všechno a za každých okolností se snažím myslet pozitivně, i když je to někdy těžké. Jsem až nesnesitelný perfekcionista, snílek a taky člověk, který se snaží vždy si vytvořit svůj vlastní názor a stát si za ním. Největší radost mi dělá, když můžu dělat radost ostatním, pomáhat a předávat dál pozitivní energii, o což se snažím i tady na blogu.

V roce 2013 jsem začala psát pro web Kámoška.cz, kam už v současné době aktivně nepřispívám. Od listopadu 2014 jsem jednou z blogerek Krásná.cz, kde jsem aktivní doposud a od září 2016 tam také pracuji jako externí editorka. Koncem roku 2016 se mi podařilo stát se součástí projektu BloggersRE na pozici šéfredaktorky webu a od léta 2017 na chod projektu a jeho tým dohlížím celkově. Snažíme se mimo jiné propojit českou a slovenskou blogerskou komunitu a pomáhat blogerům s propagací. Paralelně jsem pasivně součástí také projektu InfluenceDot, který je v podstatě zahraniční verzí.

V případě, že byste se mě chtěli na cokoliv zeptat nebo mi cokoliv sdělit, mě můžete kontaktovat na kterékoliv z mých sociálních sítí, na mailu deni.hartmannova@gmail.com nebo přes kontaktní formulář níže.